Цілодобова диспетчерська служба

+38 (045) 984-02-49

+38 (067) 506-43-30

Мешканцям

 

Шановні споживачі КП «Боярка-Водоканал»!

Користування послугами водопостачання та водовідведення повинно відбуватися на основі відповідного договору із дотриманням усіх вимог технічних умов (ТУ) на підключення. Адже самовільне підключення без дотримання вимог ТУ, може призвести до перевантаження мереж, а отже, серйозних проблем у роботі систем водопостачання і каналізації міста.

Повідомляємо, що КП «Боярка-Водоканал» видає бажаючим підключитися до системи водопостачання чи водовідведення технічні умови з врахуванням об’ємів споживаної води, специфіки експлуатації будівлі, тощо. Згідно з ТУ, замовник надає для погодження виготовлений проект, відповідно до якого відбувається підключення до мережі водопостачання, а також каналізації. Після введення в експлуатацію нової мережі, з обов’язковим підписанням відповідного акту, абонент укладає із відділом збуту КП «Боярка-Водоканал» договір на отримання послуг. Відповідна процедура, а також інша специфіка правовідносин між абонентами та виробниками послуг визначається Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 190 від 27.06.2008року.

Згідно із діючими Правилами п.4.2, забороняється будь-яке самовільне приєднання об'єктів водоспоживання до діючих систем централізованого водопостачання та водовідведення (включаючи приєднання до будинкових вводів, внутрішньобудинкових мереж або до мереж споживачів – власна свердловина, яка приєднана до скиду стоків у централізовану мережу каналізації).

Слід зазначити, що вартість процедури відновлення водопостачання та водовідведення після їх відключення в разі виявлення безоблікового водокористування, є набагато більшою, ніж вчасне оформлення технічних умов. При цьому витрати, пов'язані з відключенням та послідуючим нарахуванням штрафних санкцій, відповідно до п.3.3 – 3.4 Правил за безоблікове водокористування, оплачуються споживачем у повному обсязі.

КП «Боярка-Водоканал» закликає власників приватних будинків не ухилятися від дотримання вимог чинного законодавства та належним чином оформляти підключення до мереж водопостачання та каналізації. Це гарантуватиме якість та безпечність отриманих послуг, а також дозволить уникнути значних технічних та формальних труднощів у випадку примусового припинення безоблікового водокористування, яке буде застосовуватись до безвідповідальних користувачів.

Крім того, звертаємось до сумлінних платників та добросовісних споживачів: якщо Ви маєте будь-яку інформацію щодо безоблікових підключень до мереж, наявність власних джерел водопостачання зі скидом стоків у центральну каналізацію, просимо повідомляти відділ збуту підприємства. Адже ми втрачаємо кошти, які могли б бути спрямовані на покращення якості послуг з водопостачання для мешканців міста.
Вся довідкова інформація щодо контактних телефонів та приймальних днів надана у платіжних квитанціях.

З повагою, адміністрація КП «Боярка-Водоканал»