Цілодобова диспетчерська служба

+38 (045) 984-02-49

+38 (067) 506-43-30

Новини

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

 

   Комунальне підприємство «БОЯРКА-ВОДОКАНАЛ» Боярської міської ради повідомляє мешканців громади та споживачів підприємства:

 

    04 червня 2023 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України  «Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного та надзвичайного стану» від 07.04.2023 № 440, яка скасовує попередню постанову Кабінету Міністрів України №412 від 05.04.2022 р., де було продовжено чинність позитивних результатів повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки до припинення чи скасування воєнного і надзвичайного стану.

   Згідно  вказаної  Постанови  № 440 «Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного та надзвичайного стану», повірку законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки необхідно здійснювати з встановленою законодавством України періодичністю, а саме -  повірку лічильників обліку води необхідно здійснити протягом трьох місяців після закінчення опалювального сезону (за виключенням тих, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, територіях активних та можливих бойових дій – за переліком встановленим наказом Мінреінтеграції №309 від 22.12.2022 року).

 

     Звертаємо увагу, що КИЇВСЬКА обл. у жодний із переліків не входить, отже законодавчо встановлена періодична повірка засобів обліку води на території області і зокрема - Боярської міської територіальної громади, має бути виконана  упродовж трьох місяців після закінчення опалювального періоду.

 

            Як дізнатися про дату, до якої має бути повірений лічильник води?

 

    Міжповірочні інтервали відображені у паспорті лічильників (нові прилади) або у Свідоцтві про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки.

   Якщо абонент втратив паспорт/свідоцтво, дізнатись про дату чергової повірки можна, зателефонувавши до відділу збуту КП «Боярка-Водоканал»: 067-507-50-35  та  050-230-01-74 або звернувшись за адресою місцезнаходження підприємства: с. Тарасівка, пров. Патріотів, 4 2-й поверх кабінети 8-9.

  Повідомляємо абонентів, лічильники обліку води яких підлягають періодичній повірці згідно з графіком, про необхідність її проведення в межах міжповірочного інтервалу.

Тому ОБОВ’ЯЗКОВО ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ТЕРМІНИ ПОВІРКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ОБЛІКУ ВОДИ за Вашим особистим рахунком чи Договором.

 

   УВАГА!  Розпломбування лічильників води виконується за попереднім викликом тільки представниками КП «Боярка-Водоканал»! Самостійно споживачу знімати пломбу на водомірному вузлі  заборонено!

 

Телефони для довідок у робочі дні з 9 год до 16 год:

 

відділ збуту БОЯРКА      067-507-50-35

 

відділ збуту СЕЛА           050-230-01-74

 

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЖИВАЧАМ (НАСЕЛЕННЮ )

 

З 1 березня 2023 року тарифи для населення КП «Боярка-Водоканал» на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення підвищуватися не будуть.

Підставою є Постанова Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 № 502 «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану».

З огляду на зазначене пунктом 3 рішення виконавчого комітету від 28.02.2023 року № 4/4 з 01.03.2023 року КП «Боярка-Водоканал» застосовувати для населення тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на рівні тарифів, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року, затверджені рішенням виконавчого комітету від 09.09.2021 року № 4/9, а саме:

-        на централізоване водопостачання – 27,05 грн/м3 (без ПДВ) або                    32,46 грн/м3 (з ПДВ);

на централізоване водовідведення – 24,94 грн/м3 (без ПДВ) або                      29,93 грн/м3 (з ПДВ)».

 

 

ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ
до індивідуального договору про надання
послуг з централізованого водопостачання та/або
централізованого водовідведення

Ознайомившись з умовами договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення на https://mistoboyarka.gov.ua/ та /або https://vodokanal.mistoboyarka.gov.ua/

приєднуюсь до договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення Комунального підприємства «Боярка – Водоканал» Боярської міської ради з такими даними.

1. Інформація про споживача:

1) найменування/прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) ___________________________

_____________________________________________________________________________

ідентифікаційний номер (код згідно з ЄДРПОУ) ___________________________________,

адреса реєстрації ______________________________________________________________,

номер телефону _______________________________________________________________,

адреса електронної пошти ______________________________________________________;

2) адреса приміщення споживача:

вулиця _____________________________________________________,

номер будинку __________ номер квартири (приміщення) __________,

населений пункт _____________________________________________,

Фастівський район , Київська область, індекс ___________;

3) кількість осіб, які фактично користуються послугами ___________.

2. Приміщення споживача обладнане вузлом (вузлами) розподільного обліку централізованого водопостачання:

Порядковий номер

Заводський номер, назва та умовне позначення типу засобу вимірювальної техніки

Показання засобу вимірювальної техніки на дату укладення договору

Місце встановлення

Дата останньої повірки

Міжповірочний інтервал, років

Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

Я, _________________________________________, згідно із Законом України «Про захист персональних даних» даю згоду КП «Боярка – Водоканал» на обробку своїх персональних даних. Персональні дані надаються з метою забезпечення реалізації цивільно – правових, податкових стосунків у сфері бухгалтерського обліку, підготовки статистичної звітності і інших стосунків, які вимагають обробки персональних даних, без права передавати такі дані третім особам та розпорядникам без згоди суб’єкта даних, крім випадків встановлених законом.

 

Відмітка про підписання споживачем цієї заяви-приєднання:

______________
(дата)

_________________________
(особистий підпис)

_________________________
(прізвище, ім’я та по батькові
(за наявності)”.