Цілодобова диспетчерська служба

+38 (045) 984-02-49

+38 (067) 506-43-30

Пільги

Пільги

Оформлення пільг 

1. Звернутися до Управління соціального захисту населення (вул.Янтарна,12а м.Київ каб.30) для внесення пільговика до Єдиного державного реєстру пільговиків;

2. Звернутися особисто до відділу збуту за адресою вул. Білогородська, 13, м. Боярка, із заявою про отримання пільги на оплату послуг.

До заяви надати наступні документи:

  • довідку з Управління соціального захисту населення про внесення пільговика до Єдиного державного реєстру пільговиків;
  • посвідчення пільговика (копія та оригінал);
  • довідка про склад сім'ї (копія та оригінал);
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • паспорт пільговика (копія та оригінал);
  • свідоцтва про народження малолітніх дітей (копії та оригінали)

Увага! Пільги надаються з дати звернення!

До членів сім'ї пільговика під час надання пільг належать особи, на яких згідно із законодавчими актами поширюються пільги: дружина (чоловік); їх неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи; непрацездатні батьки; особа, яка перебуває під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом з ним.

Згідно п.22 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»», які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630:

у разі встановлення квартирних засобів обліку їх показання розподіляються пропорційно кількості мешканців квартири. Пільги споживачам з оплати послуг надаються на частку, отриману після такого розподілу, за фактичними витратами, але не вище нормативів (норм) споживання, визначених законодавством.

Відповідно п.14 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, у разі встановлення лічильників холодної та гарячої води … «Показання квартирних засобів обліку знімаються споживачем щомісячно».

Розрахунковим періодом для встановлення плати за спожиту послугу є календарний місяць, а знімання показань приладів обліку проводиться споживачем щомісячно. 

Роз'яснення щодо надання пільг  окремим категоріям населення

 Перелік пільгових категорій визначає Закон України «Про Державний бюджет».

 З 1 липня 2015 року набрала  чинності постанова Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року № 389 "Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї". 

Даним урядовим рішенням передбачено надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

До сукупного доходу сім'ї пільговика включаються нараховані:

  • пенсія;
  • заробітна плата;
  • грошове забезпечення;
  • стипендія;
  • соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форми власності);
  • доходи від підприємницької діяльності.

У разі коли середньомісячний дохід сім'ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (станом на 01.01.2018 р. - 2470 грн.), пільговик має право на отримання пільг протягом шести місяців з місяця визначення відповідного права. 

Управління соціального захисту населення  за результатами обміну електронними базами даних з Пенсійним фондом України автоматично визначить та надасть право отримувати пільги непрацюючим пенсіонерам, у яких середньомісячний дохід сім'ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу 2470 грн.  з 01/01/2018 р.). 

У разі коли середньомісячний дохід сім'ї пільговика в розрахунку на одну особу перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу,  управління соціального захисту населення призупинить фінансування пільги для житлово-комунальної організації.

У разі зменшення доходу сім'ї пільговик має право звернутися до управління соціального захисту населення для визначення права на отримання пільг з місяця звернення.

Пільговики, до сукупного доходу сім'ї  яких входять доходи крім пенсії та соціальної допомоги, або до складу сім'ї яких входять працездатні особи, подають до управління соціального захисту населення декларацію про доходи сім'ї пільговика, а також довідки про доходи свої та членів сім'ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період.

У разі неподання пільговиком декларації та довідок про доходи, надання пільг зупиняється, а продовжуються з місяця визначення відповідного права.  

У разі закінчення терміну дії посвідчення і продовження його дії, необхідно повідомити про це відділ збуту КП «Боярка-Водоканалу» з наданням нового посвідчення.

 Тому, прохання до споживачів, які мають пільгу або субсидію, надавати фактичні показники лічильників кожного місяця до 20-го числа за тел. (04598) 46 966; 067-507-50-35; на електронну адресу  voda-boyarka@ukr.net.