Цілодобова диспетчерська служба

+38 (045) 984-02-49

+38 (067) 506-43-30

Інформаційне повідомлення КП «Боярка-Водоканал» про оприлюднення типових індивідуальних договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для о

Інформаційне повідомлення КП «Боярка-Водоканал» про оприлюднення типових індивідуальних договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для о

Відповідно до рішення виконавчого комітету Боярської міської ради Київської області №2/1 від 09.02.2021 року «Про визначення КП « Боярка-Водоканал» виконавцем послуг із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території населених пунктів Боярської міської територіальної громади», КП «Боярка-Водоканал» визначено виконавцем послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення населенню, бюджетним організаціям, іншим підприємствам та організаціям міста Боярка та приєднаних сіл Тарасівка та с. Нове, с. Забір’я, с. Новосілки, с. Княжичі.

З огляду на зазначене, КП «Боярка- Водоканал» укладатиме договори на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення зі споживачами населених пунктів Боярської міської територіальної громади Фастівського р-ну Київської обл.

Ці договори (далі - договори) є публічними договорами приєднання, що укладаються з метою надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі - послуги). Цей Договір укладається сторонами у відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.

 Договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договорів на офіційному веб-сайті https://mistoboyarka.gov.ua/_   https://vodokanal.mistoboyarka.gov.ua/ (назва офіційного веб-сайту органу місцевого самоврядування та/або сайту виконавця) співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір.

Фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є:

1) вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, в тому числі:

сплата рахунку за надані послуги, факт отримання послуг;

надання Виконавцю підписаної Заяви-приєднання (Додаток 1 до цього договору) та/або взяття на абонентський облік вузла комерційного обліку споживача;

2) ненадання Виконавцю протягом 30 днів з дня опублікування цього договору протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку про відмову від отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або обрання іншої моделі договірних відносин.

З повним текстом типових індивідуальних договорів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Боярської міської ради за адресою: https://mistoboyarka.gov.ua/ у розділі оголошень, КП «Боярка-Водоканал» за адресою: https://vodokanal.mistoboyarka.gov.ua/ у розділі новини, на інформаційних стендах в адміністративному приміщенні КП «Боярка - Водоканал» за адресою м. Боярка, вул. Білогородська, 13.

Договір та інші додатки