Цілодобова диспетчерська служба

+38 (045) 984-02-49

+38 (067) 506-43-30

Аби болючі проблеми водоканалу не стали болючими проблемами міста!

Аби болючі проблеми водоканалу не стали болючими проблемами міста!

               Стабільна робота життєво важливого комунального підприємства «Боярка-Водоканал» Боярської міської ради знаходиться у прямій залежності від того, як сплачують за спожиті послуги з централізованого водопостачання та водовідведення мешканці нашого міста. Прикро, але борги населення перед підприємством зростають.

Станом на 01.09.2021 року сума  заборгованості за надані послуги мешканцям міста становить 10 млн 864 тис грн. Це означає, що складний технологічний процес постачання питної води до осель боярчан, а також збір і очищення стічних вод знаходяться під загрозою. Адже через нестачу оборотних коштів підприємство не в змозі своєчасно здійснити необхідні виробничі розрахунки, без чого неможлива ритмічна робота підприємства. Водоканалом постійно проводиться низка заходів, що направлені на примусове стягнення заборгованості шляхом направлення до суду  позовних заяв про стягнення заборгованості з централізованого водопостачання та водовідведення, з покладенням на споживачів – боржників судових витрат.      

КП «Боярка-Водоканал» вдячне мешканцям міста, які справно сплачують за отримані послуги.  Однак, вимушене вимагати негайно погасити заборгованості за водопостачання та водовідведення боржників, оскільки саме від належної оплати від населення залежить стабільна робота водопровідно-каналізаційного господарства.

           КП «Боярка-Водоканал» з порозумінням ставиться до кожного, хто опинився в скрутному становищі, та пропонує  заключити договір реструктуризації при умові сплати нарахування поточного місяця. Якщо нарахування за адресою споживача проводяться ще по встановленим нормам, які несуть фінансове навантаження, то після підписання договору реструктуризації споживач  може встановити  лічильник води та контролювати свої витрати, таким чином економити на поточних нарахуваннях, що допоможе  у подальшому сплатити заборгованість згідно графіку.

Шановні споживачі, наголошуємо, що в разі отримання вами акту- попередження,  не залишайте його без розгляду, а подбайте про вчасну оплату.

          Платежі за централізоване водопостачання та водовідведення приймають усі фінансові установи міста, а також працює каса у приміщенні КП”Боярка-Водоканал” по вул.Білогородській буд.13, приймаючи готівкові та безготівкові платежі без додаткових комісій.                         

          Адміністрація КП”Боярка-Водоканал” закликає мешканців міста до вчасних розрахунків за водопостачання та водовідведення та наголошує  про необхідність термінового погашення заборгованості тим, хто її має.                         

                                        З повагою адміністрація КП «Боярка-Водоканал»