Цілодобова диспетчерська служба

+38 (045) 984-02-49

+38 (067) 506-43-30

КП "ВОДОКАНАЛ" ПРОСИТЬ СПОЖИВАЧІВ СПЛАЧУВАТИ ЗА НАДАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

КП

Повідомляємо, що КП «БОЯРКА-ВОДОКАНАЛ» відіграє ключову роль у забезпеченні санітарно-гігієнічного благополуччя населення, підприємств та організацій нашої територіальної громади. Водоканал відноситься до підприємств критичної інфраструктури і зобов’язаний виконувати свої функції за будь-яких умов.

У зв’язку з введенням військового стану підприємство не отримує кошти за надані послуги майже від усіх споживачів, що становить загрозу для його функціонування.

Щодня наші співробітники, незважаючи на небезпеку та загрозу обстрілів, виходять на свої робочі місця, щоб забезпечити всіх споживачів централізованим водопостачанням та централізованим водовідведенням. Наші самовіддані працівники готові робити це до останнього, навіть якщо через брак коштів їм скорочують заробітну плату.

Сплата за комунальні послуги в сьогоднішніх умовах є великою допомогою та підтримкою підприємства, яке працює зараз у надскладних обставинах і потребує ресурсів, оскільки ніхто не надає нам необхідні для роботи матеріали безкоштовно.
Також підняття води з надр, водопідготовка та водовідведення потребують значних затрат електроенергії, за споживання якої КП «БОЯРКА-ВОДОКАНАЛ» необхідно своєчасно проводити розрахунки.

Наразі заборгованість підприємства за спожиту електроенергію становить понад 6,8 мільйона гривень, а заборгованість зі сплати податків вже перевищила 885 тисяч гривень. Крім того значно зросли ціни на паливно-мастильні матеріали.

Якщо матеріали та кошти КП «БОЯРКА-ВОДОКАНАЛ» закінчаться, ми просто фізично не зможемо забезпечувати стабільне водопостачання та водовідведення територіальної громади. З початком війни платежі майже припинилися і ми вже відчуваємо істотний брак коштів.

Переконливо просимо усіх споживачів, які мають хоч найменшу змогу, сплатити за надані послуги водопостачання та водовідведення.

Ви допомагаєте нашій армії і, безумовно, це дуже важливо. Але якщо у територіальної громади не буде води та не працюватиме каналізація - це спричинить катастрофу навіть без бойових дій.

Якщо у вас немає можливості у цих умовах заплатити за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення в повному обсязі, їх не припинять надавати, але розраховуватись з накопиченими боргами - це обов’язок кожного свідомого громадянина України.

Дуже просимо оплачувати по можливості послуги централізованого водопостачання та водовідведення, цим Ви також допомагаєте територіальній громаді та наближуєте нашу спільну ПЕРЕМОГУ.

ВСІМ МИРУ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!

З повагою, адміністрація КП «Боярка-Водоканал»