Цілодобова диспетчерська служба

+38 (045) 984-02-49

+38 (067) 506-43-30

Ліквідують масштабну аварію на водогоні

Ліквідують масштабну аварію на водогоні

  • img-slider-1
  • img-slider-2

 

Працівники КП «Боярка-Водоканал» 20 лютого приступили до гільзування ділянки водогону від свердловин до ВНС-5. Паралельно відбувається заміна насосів на свердловинах по ВНС-5. Це робиться з метою збільшення видобутку води.

Нагадаємо, що в понеділок, 17 лютого, від диспетчера надійшло повідомлення про аварію на водогоні від свердловин до ВНС-5, де зараз теж тривають ремонтні роботи. Через аварію довелося відключити кілька свердловин, що стало причиною зниження рівня води в резервуарі ВНС-5.

Директор КП «Боярка-Водоканал» Андрій Михеєнко прокоментував ситуацію: «Гільзування труби проводиться для того, щоб включити в мережу чотири свердловини, які нині зупинені внаслідок аварії на водогоні. Для міста це – близько 40 куб. м води за годину, які не надходять до резервуарів. Тому ми зацікавлені якнайшвидше ліквідувати аварію.

Метод гільзування дозволяє провести ремонт на водогоні без проведення масштабних земляних робіт.

Місце, де пролягає водопровід, незручне для розкопування. По перше, це – дорога, на якій відбувається інтенсивний рух транспорту, що ускладнює використання значної кількості техніки. По друге, окрім труб водоканалу, там лежать й інші комунікації. Саме тому й було обрано спосіб гільзування водопроводу.

Вирішено в трубу діаметром 270 мм завести пластикову трубу меншого діаметру – 160 мм. Згідно з розрахунками, пропускна здатність труби такого діаметру дозволяє забезпечити якісну подачу води від свердловин до резервуару. Йдеться про гільзування 288 погонних метрів водогону. Шматки труби довжиною по 12 м методом стикового спаювання з’єднують, а потім за допомогою техніки та людських рук заводять в аварійну трубу.

Роботи виконують працівники підприємства за кошти КП «Боярка-Водоканал». Орієнтовно за чотири дні роботи буде завершено», – наголосив Андрій Михеєнко.