Цілодобова диспетчерська служба

+38 (045) 984-02-49

+38 (067) 506-43-30

Повідомлення КП «Боярка-Водоканал» про проведення відкритого обговорення Переліку та вартості виконання робіт (послуг) неосновного виду діяльності (не ліцензованих видів діяльності)

Повідомлення КП «Боярка-Водоканал»  про  проведення відкритого обговорення Переліку та вартості виконання робіт (послуг) неосновного виду діяльності (не ліцензованих видів діяльності)

Комунальне підприємство Боярка-Водоканал» інформує, що на сьогоднішній день підприємство надає ряд послуг згідно Переліку та вартості виконання робіт (послуг) неосновного виду діяльності (не ліцензованих видів діяльності), які затверджені рішенням виконавчого комітету Боярської міської ради від 13.05.2021 року № 1/2.

Відповідно до вимог чинних Ліцензійних умов, у разі провадження ліцензіатом інших, крім ліцензованих видів діяльності, інші види діяльності не можуть бути збиткові.

Враховуючи, що у продовж 2021 та 2022 років відбулося значне зростання вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, мінімальної заробітної плати, а також у зв’язку із розширенням зони обслуговування підприємством було переглянуто діючий Перелік та вартість вищезазначених робіт (послуг).

З проектом Переліку та вартості виконання робіт (послуг) неосновного виду діяльності (не ліцензованих видів діяльності) можна ознайомитися на інформаційних стендах в приміщеннях КП «Боярка-Водоканал», а також на офіційному веб-сайті КП «Боярка-Водоканал» за адресою: https://vodokanal.mistoboyarka.gov.ua/.

          Зауваження та пропозиції до зазначених проектів Переліку та вартості виконання робіт просимо надавати до 24.06.2022 року на наступну електронну адресу КП «Боярка-Водоканал»: voda-boyarka@ukr.net  або на поштову адресу: провулок Патріотів 4, с. Тарасівка, Київської області, 08161                (тел. 067 463 13 65).

 

Адміністрація КП «Боярка-Водоканал»

 Перелік додаткових послуг на 2022 рік.xlsx