Цілодобова диспетчерська служба

+38 (045) 984-02-49

+38 (067) 506-43-30

ПОВІДОМЛЕННЯ про заключення публічного договору

ПОВІДОМЛЕННЯ про заключення публічного договору

 

КП «Боярка-Водоканал» повідомляє, що 04 лютого 2022 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2022 р. № 85 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690».

Змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» передбачено наступне:

Індивідуальний договір вважається укладеним із споживачем, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем.

Індивідуальний договір з власником індивідуальних (садибних) житлових будинків вважається укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуг, якщо такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги (фактичне виконання робіт із відключення будинку).

Опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті Боярської місмької ради та на веб-сайті КП «Боярка-Водоканал» було здійснено 30.05.2022 року.

Ознайомитися з умовами укладення та текстом публічного договору можливо за посиланням: https://mistoboyarka.gov.ua/ та /або https://vodokanal.mistoboyarka.gov.ua/ Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

У разі зміни права власності або користування приміщенням у багатоквартирному будинку, з попереднім власником (користувачем) якого було укладено індивідуальний договір, договір з новим власником (користувачем) вважається укладеним із дня акцептування такого договору.

Датою приєднання до умов Договору (акцептування договору) споживачем є 01 липня 2022 року. З вказаної дати Споживач та Виконавець (КП «Боярка-Водоканал») набувають всіх прав та обов'язків за відповідним Договором та несуть відповідальність за їх невиконання (неналежне виконання) згідно з умовами Договору та чинним законодавством України.

Нарахування плати за послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення здійснюється за тарифами затвердженими рішенням Виконавчого комітету Боярської міської ради № 1/1 від 28.10.2021 р., а саме: централізоване водопостачання – 32,46 грн з ПДВ, централізоване водовідведення – 29,93 грн з ПДВ.

Розмір плати за абонентське обслуговування буде повідомлено додатково.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ

Адміністрація КП «Боярка-Водоканал»