Відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а також враховуючи розпорядження Боярської міської ради від 05 січня 2021 року № 02-03/1 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів на території Боярської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою запобігання поширенню на території Боярської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
- скасовується до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян у Комунальному підприємстві «Боярка – Водоканал».
Тимчасово призупиняє приймання платежів каса підприємства в адміністративному приміщенні. Оплату за послуги просимо здійснювати у безготівковій формі.
Громадянам, які мають потребу звернутись до КП «Боярка - Водоканал», прохання звертатись письмово за поштовою адресою: вул. Білогородська, 13, або на офіційну електронну адресу: voda-boyarka@ukr.net. (Телефон для довідок 067 507-50-35, (04598)46-966, 41-265).
На час скасування прийомів громадян у адміністративному приміщенні КП «Боярка - Водоканал», буде розміщено скриньку «Для звернень громадян».
Просимо вибачення за тимчасові незручності.