Цілодобова диспетчерська служба

+38 (045) 984-02-49

+38 (067) 506-43-30

Увага! Тимчасово зупинено прийом заявок на демонтаж та встановлення засобів вимірювальної техніки холодної води (квартирних лічильників).

Увага! Тимчасово зупинено прийом заявок на демонтаж та встановлення засобів вимірювальної техніки холодної води (квартирних лічильників).

Комунальне підприємство “Боярка-Водоканал” повідомляє, що у зв’язку із початком проведення робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду тимчасово зупинено прийом заявок на виконання робіт (послуг) неосновного виду діяльності (додаткових), а саме демонтаж та установлення засобів вимірювальної техніки холодної води (квартирних лічильників).

Про відновлення надання цих послуг споживачів буде поінформовано додатково.

Додатково повідомляємо, що споживачі для отримання цих послуг можуть звертатися до інших спеціалізованих підприємств.

 При цьому, звертаємо увагу, що  при виконанні робіт з демонтажу та установлення засобів вимірювальної техніки холодної води (квартирних лічильників) іншими спеціалізованими підприємствами, роботи можуть виконуватися тільки після виконання розпломбування представником КП «Боярка-Водоканалу»).

УВАГА! Розпломбування лічильників виконується тільки представниками КП «Боярка-Водоканал». Самостійно знімати пломбу на водомірному вузлі заборонено! Що робити?

  1. Подати заявку на виклик контролера ВПГ для зняття пломбувального з’єднання : особисто у відділ збуту вул.Білогородська,13 каб.5 або за телефонами: 04598 – 46966 ; 067-507-50-35
  2. Демонтувати лічильник (після зняття пломби та складання акту)
  3. Встановити повірений лічильник води (в разі придатності, підтвердженої спеціалізованою лабораторією) або новий лічильник (з гарантійним терміном придатності)
  4. Подати заявку на виклик контролера ВПГ для опломбування лічильника та надати копію технічного паспорту (новий лічильник) чи свідоцтва про придатність засобу обліку (повірений).

 Дякуємо за розуміння та просимо вибачення за тимчасові незручності. 

Телефон – (04598) 41-267

Адміністрація КП «Боярка-Водоканал»